Start > Wykładziny obiektowe do biur > Kolekcje wykładzin

Kolekcje wykładzin


Kierując się doborem wykładzin, musimy zwracać uwagę na wiele aspektów. Natężenie ruchu, przeznaczenie obiektu, komfort użytkowania, wygłuszenie, elegancję oraz cenę. Wszystko to ma znaczenie w dalszej eksploatacji podłogi. Aby uniknąć trudnych wyborów umów się na niezobowiązującą konsultację. Przedstawiciel zaoferuje Państwu u nas w firmie lub w miejscu dogodnym, odpowiednią wykładzinę którą dostarczymy na obiekt inwestora. Zaproponuje nasze kompleksowe systemy dla każdej funkcji posadzki i typu pomieszczenia. Do pomieszczeń biurowych, szkolnych, służb zdrowia, sklepów i fabryk. Firma nasza jesteśmy odpowiednio przygotowana by pomóc w odpowiednim doborze wykładziny oraz by wspólnie rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy dotyczące posadzek.

Poniżej proponujemy kolekcje oraz niezbędne informacje o wykładzinach
 

Sit-in Poland w swojej kolekcji posiada certyfikowane nawierzchnie tenisowe, trawy polipropylenowe z przeznaczeniem na boiska do koszykówki, piłki ręcznej, hokeja na trawie oraz amatorskiego uprawiania piłki nożnej, jak również przebadane przez Labosport nawierzchnie piłkarskie o strukturze włókien fibrylowanych, monofilowych, które uzyskały certyfikaty FIFA 1 STAR i FIFA 2 STARS.

 

Kolekcja Sit-in Sport

 

Trawy syntetyczne
 

  Sit-in i Due Palme są firmami należącymi do koncernu MIRO RADICI - Włochy. Nasze fabryki istnieją od 1950 roku.

Nasze wykładziny kontraktowe są wysoce wytrzymałe na intensywną eksploatacje. Ich wytrzymałość sugeruje zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Doskonale sprawdzają się w biurach, bankach, hotelach, restauracjach a także w mieszkaniach, apartamentach oraz domkach letniskowych. Wykładziny zabezpieczane są przed zabrudzeniem trwałą impregnacją STAINADVERSE co pozwala na łatwe utrzymywanie czystości w pomieszczeniach. Specjalne zastosowanie apretury ACTIGARD chroni warstwę runa przed roztoczami, pleśnią oraz bakteriami.

Zapewniamy Państwu szeroką ofertę kolorystyczną wraz z bogatym włoskim wzornictwem opartym o nasze centrum projektowania (Centro Interno Sviluppo Disegno) Dzięki ekologicznym metodom produkcji procesy technologiczne stosowane przez MIRO RADICI GROUP nie stanowią zagrożenia dla środowiska i zdrowia użytkownika.

 

Kolekcja Sit-in i Due Palm

 

Dolce Vita
Forum
Bari
Monte Carlo
Mosaico
Nexus
Glamour
OceaniaVerona
Office
Trotter /
Punto
 Carat system boden jest firmą należącą do koncernu MIRO RADICI - Włochy. Nasze fabryki istnieją od 1950 roku. W ofercie posiada płytki dywanowe, wysoko gatunkowe. Bogate wzornictwo oraz szeroka gama wzorów stawiają fabrykę na czołowym miejscu producentów wykładzin w płytkach.

 

Kolekcja Carat System Boden

 

CARAT
płytki
dywanowe
 

 

Firma Heckmondwike FB zaczęła produkować wykładziny dywanowe w 1967 r. Dziś posiada ugruntowaną pozycję wiodącego specjalisty w produkcji obiektowych wykładzin dywanowych typu „fibre bonded” do zastosowań ciężkich oraz płytek dywanowych. Stoi za nami wieloletnia tradycja i doskonała jakość wykonania, dlatego też nasze produkty wytrzymują próbę czasu. 

Heckmondwike FB wytwarza jeden z najszerszych asortymentów obiektowych produktów dywanowych typu „fibre bonded” do zastosowań ciężkich, w tym wykładzin szerokich, płytek dywanowych i wykładzin do obszarów wejściowych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Liversedge, West Yorkshire.

 

Kolekcja Heckmondwike

 

Broadrib
Iron Duke
Supacord
Wellington
Velour
Momentum
Montage


 

 

Paragon produkuje i sprzedaje wiodące w branży, nowoczesne i ukierunkowane na wzornictwo płytki dywanowe wytwarzane w zakładzie o najniższych emisjach węgla w Europie.

Nasze kolekcje oferują inwestorom, architektom i projektantom wnętrz niemalże nieskończony wybór zestawień kolorystycznych, faktur i wzorów odpowiednich do każdego rodzaju zastosowania obiektowego.

 

Kolekcja Paragon

 

Diversity
Sirocco
Toccare
Workspace
Cut Pile
Workspace
Loop
Workspace
Solid
Distinction
Navigator
Plus
Oriental
Collection
Parallel
Lines
& Reflections
Workspace
Linear

 

 

Shaw Contract Group należy do grupy Shaw Industries, Inc. i jest jest największym na świecie producentem wykładzin dywanowych. Pragnienie tworzenia wykładzin spełniających najwyższe oczekiwania Klientów, doprowadziło do stworzenia kolekcji innej od wszystkich dostępnych na rynku zarówno pod względem wzornictwa, jak i rozwiązań technologicznych wyznaczających nowe szlaki w myśleniu o ekologii. Pozycję wykładzin SHAW potwierdzają liczne nagrody przyznawane na targach i wystawach oraz przez światowe pisma branżowe.

 

Kolekcja Shaw

 

ADORN
SPUN
REPARTEE
DISPERSE
DIFFUSE
TRANS-
PARENT
TRU
COLOURS
PRISMA
MIRROR
IMAGE

 

 

Dzięki nieustającemu nastawieniu na rozwój i wzornictwo BENTZON CARPETS jest wiodącym w Europie producentem tkanych wykładzin dywanowych.

Tkanie dywanów to sztuka sięgająca czasów starożytnych, a tkany dywan stanowi obecnie unikatowy i niezwykle trwały przedmiot. Bentzon Carpets zachował tradycyjne metody tkania, mimo że współczesne wykładziny dywanowe są wytwarzane na nowoczesnych krosnach zapewniających ciągłość produkcji i dostępność wielu różnych struktur okryw. Większość z naszych wykładzin dywanowych wytwarzana jest z najwyższej jakości czystej wełny.

 

Kolekcja Carat System Boden

 

Bentzon
 

 

Firma Vorwerk została założona w 1883 roku w Barmen w Niemczech przez braci Carla i Adolfa Vorwerk. Początkowo było to małe przedsiębiorstwo rodzinne produkujące wysokiej jakości dywany na importowanych z Anglii krosnach tkackich. Obecnie Vorwerk & Co. z siedzibą w Wuppertalu jest potężnym międzynarodowym koncernem zatrudniającym blisko 500 000 pracowników i posiadającym swoich partnerów handlowych w ponad 60 krajach na całym świecie. Jedną ze spółek-córek jest Vorwerk-Teppichwerke, znaczący producent wykładzin dywanowych. Charakteryzują się one najwyższą jakością, trwałością, komfortem oraz innowacyjnym wzornictwem. Są idealnym połączeniem optymalnych właściwości użytkowych oraz estetyki i dają nieograniczone możliwości kreatywne w aranżacji wnętrz.

 

Kolekcja Vorwerk

 

PROJEKCJA
INSPIRACJA
FASCYNACJA
DIALOG
ART
COLLEC-
TION
INSIDE /
DARIA
KOLEKCJA
HOTELOWA
SCALE
TEXtiles

 

Polyflor Polska Sp z o.o. to młody zespół, który konsekwentnie i z zapałem realizuje założone cele. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w Polsce poparte jest prawie stuletnim doświadczenie Polyflor, fabryki która posiada duży udział w światowej produkcji wykładzin obiektowych z PCW. Nasz dorobek w Polsce to dostarczenie ponad 2 mln m2 wykładzin do ponad 3000 obiektów użyteczności publicznej. Jesteśmy jednym z ważniejszych dostawców w Polsce. Posiadamy znaczący udział w sprzedaży wykładzin obiektowych w Polsce, korzystamy z tego w sposób świadomy i odpowiedzialny. Naszą siłą jest nasz zaspół, a także doświadczona i stabilna sieć dystrybucji. Dzięki temu produkty nasze dostępne są w każdym większym mieście na terenie Polski. Partnerzy handlowi Polyflor Polska - aby uzyskać również status Autoryzownego Wykonawcy - muszą przejść cykl specjalistycznych szkoleń w zakresie odpoweidniego doboru i nastepnie montażu wykładzin. Tylko w ten sposób możemy zapewnić użytkownikowi naszych produktów wysoką jakość wykonania posadzki

 

Kolekcja Polyflor

 

Polyflor
Prestige
PUR
Polyflor
Mystique
PUR
Polyflor
Classic
Mystique
PUR
Polyflor
2000
PUR
Polyflor
XL
PU
Polyflor
Standard
XL
Pearlazzo
PuR
Polyclad
ścienna

 

Nasi designerzy stworzyli unikatową kolekcję płytek i paneli winylowych która wyprzedza trendy w architekturze. Wskazujemy jakie trendy będą kreowały architekturę wnętrz za kilka – kilkanaście lat. Większość wzorów nowej kolekcji Expona powstała właśnie poprzez dokładną analizę tego co wkrótce stanie się modne we wnętrzarstwie.

Zapoznaj się z całą kolekcją naszych produktów. 90 wzorów i kolorów starannie zaprojektowanych tak aby zaspokoić potrzeby bardzo wymagających architektów wnętrz. W kolekcji znajduje się 50 wzorów „drewnopodobnych” oraz 40 odwzorowujących: kamień, metal oraz struktury innych materiałów.

 

Kolekcja Expona

 

EXPONA
WOOD
EXPONA
STONE

 

Jesteśmy czołowym producentem kauczukowych pokryć podłogowych w Europie, a nasza marka Artigo wywodzi się z koncernu Pirelli. Już w 1960 roku wyprodukowaliśmy pierwsze na świecie (a obecnie tak popularne) płytki kauczukowe z wytłoczonymi pastylkami. Obecnie dysponujemy najnowocześniejszą fabryką wykładzin i płytek kauczukowych w Europie ulokowaną we włoskim Cairo Montenotte. Prowadzimy aktywność handlową w pond 50 krajach na świecie w tym od 1998 roku na terenie Polski

 

Kolekcja rubber flooring artigo

 

ARTIGO

 

LG Chem jest jedną z największych firm koreańskich. Powstała w 1947 roku i jest "matką" firmy LG Group. W 1957 roku firma LG Chem wyprodukowała pierwszą wykładzinę - Flowers. W chwili obecnej dzięki wysokiej jakości produktów, różnorodności wzornictwa, a także innowacyjności wyroby LG Chem doskonale sprzedają się na całym świecie.

 

Kolekcja LG

 

LG
DURABLE
PUR
LG
STATIC
PULSE
LG
REXCOUR
LG
SUPREME

 

Firma Tarkett jest jednym z największych na świecie producentów pokryć podłogowych i ściennych. Nasza szeroka oferta materiałowa i wzornicza, polityka firmy zorientowana na klienta, jak również dbałość o środowisko naturalne sprawiają, że Tarkett jest idealnym partnerem do współpracy dla różnych segmentów rynku: służby zdrowia, szkolnictwa, inwestorów w administracji państwowej i firmach prywatnych, itp.  Znane na rynku pod marką Tarkett najpopularniejsze wykładziny PCW homogeniczne - jednorodne o grubości 2 mm. Po przyklejeniu do podłoża i zespawaniu brzegów tworzą jednolitą, wodoszczelną posadzkę. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, a w szczególności wyjątkową trwałość oraz łatwość czyszczenia i konserwacji wykładziny Tarkett polecane są do wszelkich obiektów użyteczności publicznej o bardzo dużej intensywności użytkowania i największym natężeniu ruchu.

Zabezpieczenie powierzchni najnowszej generacji poliuretanem iQ PUR wpływa na redukcję kosztów czyszczenia i konserwacji nawet o 50%. Wykładziny iQ nie wymagają akrylowania przez całe życie produktu, a ich unikalna budowa pozwala na odnawianie powierzchni jedynie metodą polerowania na sucho. Ulepszony poliuretan iQ PUR zdecydowanie poprawił odporność na wszelkie chemikalia zawierające alkohole, w tym alkohol izopropylowy, skoncentrowane kwasy i zasady, a dodatkową zaletą jest najlepsza na rynku odporność na plamy z jodyny. iQ PUR jest jedynym poliuretanem na rynku, którego w ogóle nie trzeba, a wręcz nie należy, uzupełniać. Jedyną metodą jego odświeżania i odnawiania jest polerowanie na sucho polerką już przy 400 obrotach na minutę. Ten unikalny, pionierski system zabezpieczania wykładzin pozwala na niemalże całkowite wyeliminowanie z użycia chemikaliów i wody, oraz znaczną redukcję nakładu pracy ludzkiej. Jest to rozwiązanie na wskroś proekologiczne i higieniczne zarazem. Kolekcja wykładzin iQ to inteligentne rozwiązanie podłogowe. Sprawdzona jakość, a także bogate wzornictwo i niepowtarzalna kolorystyka sprawiły, że wykładziny homogeniczne firmy Tarkett są dzisiaj najczęściej stosowanymi tego typu materiałami na rynku polskim i światowym.

 

Kolekcja Tarkett

 

iQ
Megalit
iQ
Eminent
iQ
Optima
iQ
Granit

 

Dla naszych Klientów stworzyliśmy specjalną ofertę wykładzin, przeznaczonych do stosowania w obiektach służby zdrowia, szkołach, przedszkolach, obiektach administracyjnych, handlowych i przemysłowych.

Wykładziny Gamrat S.A. mają bardzo dobre właściwości użytkowe. Charakteryzują się wysoką trwałością oraz dużą odpornością na ścieranie i na wgniatanie. Cechuje je odporność na zabrudzenia i łatwość utrzymania w czystości. Wykładziny są oferowane w szerokiej palecie wzorów i kolorów co pozwala na dobór odpowiedniej wykładziny do każdego wnętrza.

Montaż wykładzin elastycznych jest bardzo prosty. Arkusze wykładzin można łączyć przy pomocy sznurów spawalniczych co pozwala na realizację podłóg według dowolnych projektów przy jednoczesnym zachowaniu warunków szczelności i trwałości.

 

Kolekcja Gamrat

 

Specjal
43 S
Norma
43
Rekord
42
Rondo
42 Sport
Elektra
43
Centra
43
Okładzina
ścienna
Forum

 
(c) 2013 Copyright by PAGER                                                                                                                                                                                   projekt i wykonanie PROFES - Tworzenie stron internetowych