Start > Wykładziny obiektowe do biur > Montaż wykładzin obiektowych

Montaż wykładzin obiektowych

Montaż wykładzin wbrew pozorom wydaje się łatwy, lecz pozory mylą. Montaż wykładzin to rękodzieło, które do uzyskania idealnego finalnego efektu wymaga precyzyjnego oka osoby montującej zamówioną wykładzinę, wyczucia i sprzętu, który w bezpieczny sposób pozwoli na dopasowanie wykładziny do każdej powierzchni.

Tylko odpowiednio przeszkolone ekipy remontowe, dysponujące specjalistycznym niedostępnym dla wszystkich sprzętem do właściwej instalacji wykładzin są w stanie ułożyć każdy gatunek wykładziny na aranżowanej powierzchni. Nasi instalatorzy nie obawiają się trudnych, innowacyjnych lub zupełnie awangardowych i nowatorskich wyzwań montażowych, które często proponowane są przez architektów oraz producentów wykładzin i chemii budowlanej. Staramy się, aby każdy montaż wykonywany przez firmę PAGER kończył się uśmiechem klienta, który został oczarowany efektem końcowym.

Montaż wykładzin nie rozpoczyna się od instalowania wykładziny, ale od specjalistycznego przygotowania podłoża, które staje się fundamentem dla posadzkowego dodatku. Musimy tu powiedzieć o wcześniej wspomnianej chemii budowlanej, która jest wymagana do przygotowania podłoża, na którym w późniejszych etapach pracy zostanie zamontowana wykładzina.

Gruntowanie, szpachlowanie, wylewanie mas wyrównujących, szlifowanie i na końcu fachowy montaż zamówionej przez klienta wykładziny. To etapy pracy firmy PAGER. Nie pomijamy żadnego etapu, nie lekceważymy nawet najmniejszych mankamentów posadzki, które mogłyby przyćmić efekt końcowy. Tylko rzetelnie wykonana usługa przygotowania posadzki i montażu wykładziny da oczekiwany efekt, który jest znakiem rozpoznawalnym naszej firmy.

Dobrze przygotowane podłoże, to rezultat jakim będziemy cieszyć się w efekcie końcowym podłogi, na której zostanie umieszczona wybrana przez Państwa wykładzina. Równe i gładkie podłoże jest nie tylko komfortowe ale również przedłuża użytkowanie wykładzin. Wszystkie prace posadzkarskie wykonujemy na produktach sprawdzonych przez nas producentów chemii budowlanej, z których korzystamy od samego początku działalności firmy - montażem wykładzin zajmujemy się od 1993 roku. Proponujemy również akcesoria do wykładzin, listwy cokołowe, progowe, dylatacyjne jak i obszywanie wykładzin.

Firma PAGER oferuje kompleksowe usługi sfery wykładzinowej. Zapraszamy do kontaktu i do przeanalizowania działalności naszej firmy. Chętnie odpowiemy na każde pytanie o usługi, które wyświadczamy.

Poniżej umieszczamy opis etapów pracy nad wykładzinami i posadzkami oraz dokumentację dla użytkownika poszczególnych wykładzin:

Montaż i przygotowanie podłoża


Przygotowanie podłoża oraz montaż wykładziny w kilku słowach i kilku obrazkach.

Pomiary podłoża CM:

wilgotność, twardość, równość
Przygotowanie podłoża:

nacięcie pęknięć w posadzce
Przygotowanie podłoża:

reperacja żywicą, szpachlowanie
Przygotowanie podłoża:

odkurzanie, gruntowanie
Przygotowanie podłoża:

wylewanie masy wyrównującej
Przygotowanie podłoża:

szlifowanie masy wyrównującej
Instalacja wykładziny:

klejenie, wywijanie cokołów, docinanie
Instalacja wykładziny:

zgrzewanie miejsc połączenia wykładziny
Instalacja wykładziny:

czyszczenie i nakładanie zabezpieczeniaDo pobrania

 

Protokół badania podkładu podłogowego

 

Technologia montażu wykładzin pcw Polyfloor

 

Czyszczenie i konserwacja wykładzin pcw Polyflor

 

Instrukcja montażu wykładzin kauczukowych Artigo

 

Montaż wykładzin dywanowych w płytkach Paragon

 

Czyszczenie i konserwacja wykładzin dywanowych Paragon

 

Instrukcja Instalacji Wykładzin Tarkett

 

 
(c) 2013 Copyright by PAGER                                                                                                                                                                                   projekt i wykonanie PROFES - Tworzenie stron internetowych