Start > O firmie

O firmie

Firma ogólnobudowlana Warszawa

Firma PAGER jest obecna na rynku handlu i usług remontowych od 1993 roku. W czasie 20 lat działalności, firma ewoluowała od niedużej jednostki, która zajmowała się sprzedażą wykładzin, aż do rangi rozpoznawalnej i liczącej się na rynku firmy remontowo-budowlanej.

Firma budowlana Warszawa PAGER nadal zajmuje się importowaniem najwyższej jakości wykładzin i ich profesjonalnym, stricte dostosowanym do wymogów klienta montażem - wykładziny do biur, wykładziny obiektowe Warszawa. Kolejnym etapem rozwoju naszej firmy były podłogi drewniane i drewno tarasowe, które obecnie znajdą Państwo w ofercie.

Wieloletnie doświadczenie na rynku i współpraca z firmami i instytucjami pomogła nam stworzyć nowy dział jakim jest: Kompleksowa realizacja inwestycji i obiektów budowlanych. Podczas rozwoju firmy zdobyliśmy wiele cennych kontaktów, które obecnie wykorzystujemy do adaptacji każdego zamówienia. Daje to pełen profesjonalizm i najwyższą jakość, która przekłada się na zamierzony efekt prac remontowych i budowlanych.

Jesteśmy firmą niezwykle dynamiczną, stawiającą na jakość, terminowość, dbałość i elastyczność w dostosowaniu się do oczekiwań klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, słuchając wymogów i oczekiwań klientów, którzy wiedzą, że zamawiając usługi firmy PAGER zamawiają synonim doskonałości i precyzji prac remontowo - budowlanych.

F.H.U. PAGER stale rozwija i poszerza zakres swojej działalności. Zapraszamy do kontaktu i prześledzenia naszej strony w celu zapoznania się z usługami, które oferujemy. Gorąco zachęcamy także do odwiedzenia zakładki realizacje, gdzie mogą Państwo zobaczyć zdjęcia wszystkich dotychczasowych prac, jakie zakończyliśmy. Będzie to najlepszym potwierdzeniem naszych możliwości i solidnego podejścia do usług budowlano - remontowych.

Realizujemy kompleksowe wykończenie powierzchni Fit-Out

 

button1.jpg button2.jpg button3.jpg


Firma ogólnobudowlana Warszawa PAGER - remonty biur i firm przeprowadzamy na terenie miasta Warszawa oraz okolic od 1993 roku. Posadzki przemysłowe, wykładziny do biur, wykładziny obiektowe Warszawa, tarasy i podłogi drewniane. Najwyższa jakość usług w atrakcyjnej cenie! To zapewniamy naszym klientom!
(c) 2013 Copyright by PAGER                                                                                                                                                                                   projekt i wykonanie PROFES - Tworzenie stron internetowych