Start > Posadzki przemysłowe > Podlogi przemysłowe R-Tile

Podlogi przemysłowe R-Tile

Płyty R-Tile zapewniają konkurencyjne rozwiązania posadzkowe w bardzo różnych miejscach

R-Tek Manufacturing Ltd produkuje i sprzedaje płytki R-Tile, które są alternatywą dla tradycyjnych posadzek przemysłowych i podłóg. R-Tile mogą być układane bezpośrednio na praktycznie każdym rodzaju powierzchni, są trwałe, antypoślizgowe i proste w montażu.

R-Tile jako posadzki przemysłowe

Szybkie i proste w instalacji płyty przemysłowe R-Tek mogą być luźno układane praktycznie na każdej powierzchni. Układanie płyt nie zakłóca harmonogramu pracy. Płyty są dostepne w 10 standardowych kolorach dzięki czemu można doposawać podłogę do koloru firmy.

Wykonane ze specjlnego PVC płyty przemysłowe R-Tile są naturalnie odporne na chemikalia i oleje, wymagają minimalnej konserwacji i są dostępne w dwóch strukturach: textured i studded. Struktury te gwarantują tym płytom doskonałą antypoślizgowość. Posadzki przemysłowe dostępne są w grubościach 6,5 mm (textyred) i 7 mm studded. Posadzki przemysłowe R-Tek zostały wyprodukowane aby sprostać oczekiwanim różnych środowisk przemysłowych.

R-Tile jako posadzki Komercyjne & Garażowe płytki R-Tile Chequer Plate

R-Tile system podłóg do garażu jest szybki i łatwy do zainstalowania oferuje niezwykle trwałą powierzchnię, która jest specjalnie zaprojektowana, aby radzić sobie z parkowaniem pojazdów. Nasz produkt do garażu jest łatwy do utrzymania czystości, wystarczy tylko przetarcie wilgotnym mopem, płytki te sa odporne na uderzenia spadających narzędzi.

Dostępne w 10 kolorach R-Tek Chequer Plate posiada bardzo atrakcyjne wykończenie antypoślizgowe, co czyni go doskonałym rozwiazaniem do garaży wielkopowierzchniowch i domowych.

Dzieki unikalnemu systemowi zapięć R-Tile Chequer Plate może być instalowany znacznie szybciej niż tradycyjne posadzki garażowe, nie ma potrzeby użycia kleju, wylewania mas samopoziomujących i mogą być użyte zaraz po ułożeniu.

R-Tile jako podłogi sportowe

Profesjonalne podłogi sportowe

Dostępne w 10 kolorach R-Tek podłogi sportowe posiadają bardzo atrakcyjne wykończenie antypoślizgowe, co czyni je doskonałym rozwiązaniem do siłowni wielkopowierzchnowych i domowych oraz fitness centrum.

R-Tile podłogi sportowe są łatwe w instalacji i specjalnie zaprojektowane tak, aby radzić sobie z ciężarem spadającego sprzętu na siłowni. Są odporne na uderzenia a jednoczesnie bardzo przyjemne w eksploatacji.

Dzieki unikalnemu systemowi zapięć, płytki sportowe R-Tile moga być instalowane szybciekj niż tradycyjne powierzchnie sportowe. Można je natychmiast używać po instalacji a jeśli zajdzie taka potrzeba przenieść w inne miejsce. Jest to ważne jeżeli wynajmujemy dany obiekt.

Kolory posadzek przemysłowych R-Tile
(c) 2013 Copyright by PAGER                                                                                                                                                                                   projekt i wykonanie PROFES - Tworzenie stron internetowych