Start > Wykładziny obiektowe do biur > Pranie i konserwacja wykładzin obiektowych

Pranie i konserwacja wykładzin obiektowych

Wykładziny dywanowe redukują ilość kurzu unoszącego się w powietrzu. Wysokie stężenie drobnego pyłu w powietrzu jest szkodliwe dla zdrowia. To właśnie wdychany wraz z powietrzem kurz – dzięki swym mikroskopijnym rozmiarom – dostaje się głęboko do dróg oddechowych. Razem z nim przenoszone są niebezpieczne alergeny, które mogą prowadzić do reakcji alergicznych. Zanieczyszczenie powietrza oraz wysoka koncentracja drobnego pyłu stanowi bardzo niebezpieczne zagrożenie - może wywoływać groźne choroby dróg oddechowych.

Wykładziny obiektowe zmywalne pcw w większości posiadają poliuretanowe wzmocnienie, które chroni posadzkę poprzez wzmocnienie jej odporności na zabrudzenia i zarysowania. W połączeniu z najwyższej jakości gładkim wykończeniem powierzchni pozwala to na stosowanie procedur czyszczenia nie wymagających polerowania, co- w efekcie- znacznie obniża całkowite koszty utrzymania czystości.

W efekcie czy będzie to wykładzina dywanowa czy pcw, należy o nią dbać. W zakresie naszej firmy proponujemy pełen serwis czyszczenia i zabezpieczania wykładzin. Pranie profesjonalnym sprzętem, zmywanie maszynowe, nanoszenie powłok zabezpieczających. A wszystko to przy użyciu nowoczesnego sprzętu i najwyższej jakości środków piorących. Pranie jak i konserwacja przynajmniej 1-2 razy w roku, gwarantuje nadanie wykładzinie świeżości, trwałości i wieloletnie użytkowanie.

(c) 2013 Copyright by PAGER                                                                                                                                                                                   projekt i wykonanie PROFES - Tworzenie stron internetowych