Start > Produkty dodatkowe > Systemy i technologie podłogowe

Systemy i technologie podłogowe

PAGER - partnerem handlowym czołowych producentów chemii budowlanej


Współpraca z producentami w kraju pozwala nam oferować pełną gamę produktów chemii budowlanej, doradztwo techniczne oraz wykonawstwo "pod klucz". Dytrybuujemy produkty w pełnej gamie, potrzebne do profesjonalnego wykonania prac posadzkarskich. Nasze kompetencje w dziedzinie podłóg i posadzek obejmują pasję stałego doskonalenia i rozwoju, działania na rzecz zapewnienia jakości, inteligentne doradztwo, innowacyjność rozwiązań w zakresie produktów i systemów przejawiającą się w oferowaniu markowych wyrobów o wysokiej jakości, które przeznaczone są do stosowania zarówno na powierzchniach podłóg i wykładzin podłogowych, jak i pod ich powierzchnią.

Produkty dla branż: posadzkarskich, montażu wykładzin, parkieciarskich, układania płytek ceramicznych. Zapraszamy do współpracy architektów, firmy budowlane, firmy z branży podłóg oraz osoby prywatne do zapoznania się z naszą ofertą chemii budowlanej.

Systemy i technologie podłogowe


W ofercie grupy znajdują się materiały chemii budowlanej do instalacji i eksploatacji podłóg. Zwykle użytkownicy pomieszczeń widzą gotową posadzkę i nie zdają sobie sprawy, jak wiele zależy od tego, czego nie widać. Koncern Uzin Utz AG dostarcza wszystko, co jest potrzebne do instalacji podłóg. Kleje i materiały do wykonania podłoży sygnowane są marką Uzin. Marka Pallmann to najwyższej jakości lakiery i oleje do zabezpieczania podłóg drewnianych. Narzędzia i maszyny dla instalatorów podłóg produkowane i sprzedawane są pod firmą Wolff oraz Frank. Do montażu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego wykorzystywane są kleje oferowane pod marką Codex. Obiekty przemysłowe, garaże podziemne czy trybuny stadionów sportowych to miejsca, gdzie z powodzeniem eksploatowane są nasze posadzki na bazie żywic epoksydowych i poliuretanów pod marką Qeshfloor.  Najnowszą inwestycją koncernu jest przejęcie czołowego niemieckiego producenta środków do profesjonalnego czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania wszystkich rodzajów podłóg. Produkty  pod marką RZ są już od ubiegłego roku dostępne również w Polsce.

  Systemy układania wykładzin, parkietów oraz płytek ceramicznych / kamienia naturalnego
  Produkty i systemy do zabezpieczania powierzchni parkietu
  Systemy do pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg
  Systemy do układania płytek ceramicznych i kamienia naturalnego dla prawdziwych specjalistów
  Zabezpieczenie powierzchni w obiektach użytkowych i przemysłowych

Murexin oferuje swoim klientom wysokiej jakości materiały budowlane pozwalające rozwiązywać najtrudniejsze problemy na placach budów. Oferuje jednocześnie profesjonalny serwis dla projektantów, architektów, inwestorów oraz dystrybutorów. Oferta handlowa w zakresie materiałów budowlanych zawiera preparaty do przygotowania podłoża, wyrównania podłoża, wykonania różnorodnych powłok izolacyjnych, wykonania posadzek żywicznych, naprawy konstrukcji betonowych i wiele innych. Nasi doradcy techniczni służą pomocą projektantom oraz wykonawcom podczas swoich codziennych wizyt na placach budów.

W grupie produktów związanych z szeroko rozumianym wykonywaniem okładzin ceramicznych firma Murexin oferuje preparaty do gruntowania podłoży, wyrównywania podłoży, wykonywania izolacji podpłytowych, klejenia płytek oraz ich fugowania. Posiadamy w ofercie produkty do czyszczenia oraz konserwacji różnorodnych okładzin ceramicznych. Naszym klientom oferujemy jednocześnie różnego rodzaju listwy wykończeniowe oraz dylatacyjne do okładzin ceramicznych.

W skład grupy produktowej związanej z techniką klejenia wchodzą między innymi różnorodne kleje do klejenia parkietów, wykładzin PCV, wykładzin dywanowych oraz lakiery do parkietów. Produkty te spełniają najwyższe wymogi ochrony środowiska. Niezależnie od tego czy budujemy nowy obiekt, czy remontujemy stary nasze kleje i lakiery umożliwią profesjonalne wykonanie prac posadzkarskich.

  Technika klejenia płytek i kamienia
  Technika klejenia wykładzin i parkietów
  Technika budowlana
  Technika czyszczenia i pielęgnacji – ColoCura(c) 2013 Copyright by PAGER                                                                                                                                                                                   projekt i wykonanie PROFES - Tworzenie stron internetowych