Start > Realizacje > Tarasy drewniane (realizacje)

Tarasy drewniane (realizacje)

Interesuje Cię piękny drewniany taras? Idealnie trafiłeś.

Nasza firma dysponuje własną ekipą, którą jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo każdą najtrudniejszą realizację tarasów drewnianych. Posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroką gamę desek tarasowych oraz oferujemy kompleksową usługę montażu i konserwacji tarasu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Podłoże tarasu


Kilka przykładowych zdjęć i opisów o podbudowie tarasów.  Taras zbudowany na płycie betonowej. Płyta pomalowana betondurem, na niej układane legary z podkładkami z tego samego drewna.
  Taras zbudowany na ziemi. Bloczki zostały wkopane na równo z podłożem, na nich ułożona jest geowłóknina i przykręcone są legary.
  Taras zbudowany na podniesieniu. Rury pcw posłużyły jako słupy nośne zalane betonem. Na słupach wykonany został podwójny stelaż z legarów dla stabilniejszej konstrukcji. Pod schody została zrobiona pod konstrukcja z kotw wbijanych i legarów wyciągniętych do barierek.
  Taras zbudowany w ogródku na trawie. Bloczki betonowe wkopane poniżej ziemi tak aby deski tarasowe łączyły się równo z poziomem trawnika. Na bloczki ułożona została agrowłóknina i przykręcone legary.
  Taras zbudowany na podsypce betonowej. Podsypka została ubita na niej ułożone bloczki betonowe jeden na drugim. Na bloczkach stoją kotwy przykręcane, a w nich legarki wypuszczone do poziomowania.
  Taras zbudowany częściowo na płycie i glebie. Na części ogrodu taras postawiony jest na bloczkach oraz kotwach przykręcanych. Oczywiście agrowłóknina aby chwasty nie przerastały, dla sztywności tarasu zostało wykonane podwójne legarowanie.
  Taras zbudowany częściowo na płycie betonowej i ogrodzie. Płyta betonowa pomalowana betondurem na niej ułożone legary. Na części ogrodu kotwy w betonowane na nich postawione są legary nośne które służą jako podpory barierki. Pod tarasem wysypany został żwirek dekoracyjny.
  Taras zbudowany na glebie ogródka. Bloczki ułożone na ubitej ziemi na bloczkach rozłożona agrowłóknina i legary. W środku tarasu przygotowane miejsce na drewko.
  Na końcu montażu tarasu, jeśli jest taka potrzeba deski są szlifowane. Zapobiega to częściowemu zebraniu drzazg.
  Po każdym zakończeniu budowy tarasy z drewna, zabezpieczamy deski olejem zewnętrznym na bazie wody.
  Obejrzyj szczegółową realizację.Tarasy drewniane egzotyczne


Kilka wybranych zdjęć z naszych realizacji tarasów z desek egzotycznych.  Deski Massaranduba ryfel francuski – Mińsk Maz.
  Deski Bangkirai ryfel drobny – Ząbki k/Warszawy
  Deski Bangkirai ryfel normalny – Nadarzyn k/Warszawy
  Deski Bangkirai ryfel drobny – Warszawa Zcisze
  Deski Masaranduba ryfel gruby – Warszawa Wilanów
  Deski Bangkirai ryfelowane - Warszawa Tarchomin
  Deski Bangkirai ryfel drobny drzewko – Miedzeszyn
  Deski Lapacho gładkie na klipsy –Piaseczno k/Warszawy
  Deski Bangkirai wąskie drobny ryfel Warszawa Centrum
  Deski Massaranduba ryfel normalny –Międzylesie k/Warszawy
  Deski Massaranduba ryfel normalny donice – Serock k/Warsz.
  Deski Itauba ryflowane – Warszawa Wawer
  Deski Bangkirai ryflowane drobno schodki i barierki - Łomianki
  Deski Bangirai ryflowane – Warszawa Białołęka
  Deski Bangkirai ryfel normalny schodki i zabudowa – Suwałki
  Kratki Badi gładkie – Warszawa Wola
  Kratki Bangkirai ryflowane – Warszawa BiałołękaDonice robione własnoręcznie z desek tarasowych na wymiar

Konserwacja tarasu z drewna


Konserwacja tarasu układanego przez nas rok wcześniej. Zdjęcia pokazują taras przed konserwacją i po konserwacji. Deski spłukane myjką ciśnieniową, naniesiony odszarzacz do drewna i szorowane szczotką ryżową. Spłukane wodą i po całkowitym wyschnięciu, zabezpieczone olejem do tarasów egzotycznych. Wszystkie środki potrzebne do konserwacji drewna dostępne są w naszym punkcie handlowym.(c) 2013 Copyright by PAGER                                                                                                                                                                                   projekt i wykonanie PROFES - Tworzenie stron internetowych