Start > Oferta > Wykładziny obiektowe do biur

Wykładziny obiektowe do biur

Jedną z usług naszej firmy są wykładziny obiektowe do biur oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

W zależności od miejsca, w którym użytkowana jest podłoga, zalecany jest inny rodzaj wykładziny obiektowej. Nasz wybór powinien uwzględniać natężenie ruchu w budynku oraz jego przeznaczenie. Pamiętajmy, że szkoły oraz szpitale wymagają zupełnie innej nawierzchni niż banki, czy korporacje. Dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestii doboru najlepszej wykładziny oraz wszystkich systemów odpowiednich dla danego pomieszczenia.

Po wyborze odpowiedniej nawierzchni, nasza ekipa przywiezie wykładzinę do klienta i rozpocznie jej montaż. Z pozoru proste zajęcie wymaga jednak wiedzy i doświadczenia, ponieważ tylko na idealnie gładkiej i przygotowanej nawierzchni, wykładzina będzie wyglądała olśniewająco. Nasi fachowcy nie boją się trudnych wyzwań i z łatwością realizują nawet najbardziej awangardowe projekty.

Dodatkową usługą naszej firmy jest czyszczenie i konserwacja wykładzin obiektowych. Odpowiednie zabezpieczenie podłogi profesjonalnymi środkami chroni ją przed uszkodzeniami oraz ułatwia codzienną pielęgnację.

Jeżeli Twoja firma wymaga położenia nowej wykładziny obiektowej, zapraszamy do współpracy.

wykladziny1.png

wykladziny2.png wykladziny3.png(c) 2013 Copyright by PAGER                                                                                                                                                                                   projekt i wykonanie PROFES - Tworzenie stron internetowych